Pārlekt uz galveno saturu
20
feb
Speed Friending
16:30
Palasta iela 3, Rīga, LV-1050
Studentu māja

Rīgas Stradiņa universitātes Starptautisko sakaru departaments kopā ar Ārvalstu studentu asociāciju un Studējošo pašpārvaldi aicina universitātes studentus piedalīties "ātrās draudzēšanās pasākumā" jeb Speed Friending. Pasākums tiek organizēts, lai veicinātu RSU ārvalstu un vietējo studentu saliedēšanos un jaunu draudzības saišu veidošanos.

Pasākums notiks 20. februārī plkst. 16.30 Studentu mājā (Palasta ielā 3, ieeja no 11. novembra krastmalas).

Pasākumā vietu skaits ir ierobežots, aicinām studentus pieteikt dalību līdz 17. februārim, aizpildot pieteikuma anketu.

Norises vieta

Telpa
Studentu māja

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija