Pārlekt uz galveno saturu

9. un 10. septembrī Rīgas Stradiņa universitātē notiek Starptautiskās profesionālo abortu un kontracepcijas speciālistu federācijas (International Federation of Professional Abortion and Contraception Associates) starptautiskā konference Auglības kontrole sievietes rokās.

Speciālisti no visas pasaules pulcējas RSU kontracepcijas un abortu tēmai veltītā konferencē

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija