Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža aicina interesentus uz ikgadējo Starptautisko nedēļu!

Plānotās vieslekcijas un praktiskās nodarbības būs aktuālas visiem veselības aprūpi studējošajiem un nozarē strādājošajiem. Programma ietver tādas tēmas kā ergonomika (pacienta pārvietošana), traheostomas aprūpe, drošu injekciju veikšana un rīcība saduršanās gadījumā, darbs ar pacientiem, kuriem ir traucēta saskarsmes spēja (piemēram, autisms u. tml.), un citas.

Reģistrēties (līdz 16. martam)Dalība Starptautiskās nedēļas pasākumos – bez maksas.

SN_programma_LV_A1.jpg

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija