sep
TIEŠRAIDE. RSU Akadēmiskā sanāksme 2020
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
aulā un tiešsaistē

Tradicionālā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskā sanāksme 2020. gadā notiks RSU aulā ceturtdien, 10. septembrī, pulksten 15.00. Tiks nodrošināta arī sanāksmes tiešraide, un pēc tam būs pieejams video ieraksts.

Norises kārtība

• RSU rektora prof. Aigara Pētersona ziņojums Sasniegtais 2019. / 2020. studiju gadā un nākotnes izaicinājumi
  • Muzikālais priekšnesums čellu trio Melo-M sniegumā
  • Saviesīgā daļa
Ievērojot valstī un RSU noteikto COVID-19 pandēmijas ierobežošanas kārtību, sanāksmes apmeklējumam KLĀTIENĒ obligāti jāreģistrējas. Vietu skaits aulā ir ierobežots – 300.

Reģistrēties

tiešraide
(reģistrācija ar RSU lietotājvārdu, parole: 441170)

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aulā un tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: