Pārlekt uz galveno saturu
16
sep
TIEŠRAIDE. RSU Akadēmiskā sanāksme 2021
15:00 - 16:30
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
aulā un tiešsaistē

Tradicionālā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskā sanāksme 2021. gadā notiks RSU aulā ceturtdien, 16. septembrī, pulksten 15.00. Tiks nodrošināta arī sanāksmes tiešraide, un pēc tam būs pieejams videoieraksts. 

Norises kārtība

  • RSU rektora prof. Aigara Pētersona prezentācija par paveiko aizvadītajā studiju gadā un nākotnes izaicinājumiem
  • Muzikālais priekšnesums grupas Carnival Youth sniegumā.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
aulā un tiešsaistē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija