Pirmdien, 5. martā, pulksten 14.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesosies Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš iepazīsies ar modernajām medicīnas izglītības simulācijas tehnoloģijām un mulāžām RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā un RSU Zobārstniecības fakultātes pirmsklīnikā, kā arī tiksies ar RSU vadību un RSU Studējošo pašpārvaldes vadību, lai pārrunātu RSU attīstības plānus un nākotnes izaicinājumus augstākajā izglītībā un zinātnē, to skaitā RSU sociālo zinātņu studiju programmu budžeta vietu jautājumu.

Kā jau iepriekš ticis ziņots, RSU rektors Aigars Pētersons tikās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni šā gada 31. janvārī, lai iepazīstinātu ar RSU attīstības plāniem. Vairāk par šo tikšanos un tās laikā pārrunāto varat lasīt šeit

Norises vieta

Datums: