Pārlekt uz galveno saturu

9. decembrī notiks astotais vebinārs Pasaules seksuālās veselības organizācijas (World Association for Sexual Health) rīkotajā sarunu ciklā par seksuālās veselības uzlabošanu un tiesībām visiem.

Lai vērstu uzmanību seksuālās veselības nodrošināšanai un pieejamībai, neraugoties uz rasi, dzimumu, sociālekonomisko stāvokli un seksuālo orientāciju, Pasaules seksuālās veselības organizācija (WAS) rīko tematam veltītu ikmēneša 90 minūšu sarunu ciklu.

8. sesijas ietvaros tiks aplūkota COVID-19 ietekme uz seksualitāti un seksuālo veselību. Savās atziņās, balstoties uz pandēmijas apstākļos veiktajiem zinātniskajiem pētījumiem, dalīsies pētnieki no visas pasaules, tostarp RSU Sabiedrības veselības institūta direktore prof. Gunta Lazdāne.

Prof. Lazdāne informēs klausītājus par starptautiskā pētījuma I-SHARE (International Sexual Health And REproductive Health Survey in the time of COVID-19) rezultātiem Latvijā. Pētījums tika veikts VPP COVID-19 epidēmijas ietekme uz veselības aprūpes sistēmu un sabiedrības veselību Latvijā; veselības nozares gatavības nākotnes epidēmijām stiprināšana ietvaros.

Dalība vebinārā bez maksas.

Reģistrēšanās un vairāk informācijas

Dalībnieki

Telpa
tiešsaistē, platformā Zoom
Datums:

Kontaktinformācija