Otrdien, 8. decembrī, notiks vebinārs Veselības aprūpes sistēmas izaicinājumi Vācijā un Latvijā.

Baltijas-Vacijas Augstskolu birojs logo.JPG

Programma

• Prof. Dr. Olafa Geca (Olav Götz) lekcija Veselības aprūpes sistēmas izaicinājumi Vācijā un Latvijā. Kā veselības ekonomiskā novērtēšana un modelēšana var palīdzēt atrisināt šos jautājumus mūsdienu veselības aprūpes sistēmās?
  • Dr. Daigas Behmanes prezentācija Starptautiskā vasaras skola Rīga 2020 (ISSR 2020) "Ekonomiskā modelēšana un novērtēšana veselības aprūpē". Rīgas Stradiņa universitātes pieredze

Veselības aprūpes sistēmas saskaras ar vairākiem izaicinājumiem, īpaši pandēmijas laikā. Resursu, piemēram, veselības aprūpes darbinieku trūkums, kā arī ierobežotās iespējas, piemēram, operāciju zāles un intensīvās terapijas nodaļas gultas vietas ir izšķirošas augstas klases veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Šie izaicinājumi līdzās citiem apgrūtina darbu lēmumu pieņēmējiem, politiķiem un vadībai. Prof.  O. Gecs uzsver, ka ekonomiskā novērtēšana un modelēšana varētu palīdzēt atbalstīt lēmumu pieņemšanu un palielināt ierobežoto resursu efektīvu izmantošanu veselības aprūpē. Plašāk par veselības aprūpes sistēmas aktuālajiem izaicinājumiem – prof. O. Geca lekcijā.

Prof. O. Gecs ir vispārējās biznesa pārvaldības profesors APOLLON Lietišķo zinātņu augstskolā Brēmenē. Papildus viņš konsultē arī attīstības sadarbības organizācijas starptautiskā kontekstā cilvēkresursu pārvaldības jomā un pašreiz ir arī viesprofesors Rīgas Stradiņa universitātē.

Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes prodekāne Dr. D. Behmane savukārt dalīsies pieredzē Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja atbalstītā projekta Ekonomiskā modelēšana un novērtēšana veselības aprūpē īstenošanā.

Valoda: angļu
Dalība: bez maksas

ReģistrētiesPēc reģistrēšanās jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar informāciju par pievienošanos lekcijai vietnē Zoom. Plašāka informācija par pasākumu Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājaslapā vai Facebook lapā.

Dalībnieki

Telpa