Pārlekt uz galveno saturu

2019. gada 10. oktobrī plkst. 14.15 RSU centrālās ēkas 1. auditorijā studenti un citi interesenti tiek aicināti apmeklēt profesora Deivida Šulca (David Schultz) vieslekciju un diskusiju par nākamā gada vienu no gaidītākajiem notikumiem politikā – ASV prezidenta vēlēšanām.

Profesors Deivids Šulcs ir viens no atzītākajiem un pieprasītākajiem vēlēšanu ekspertiem un politisko procesu komentētājiem ASV.

Vieslekciju organizē Eiropas studiju fakultāte.

Norises vieta

Telpa
1. auditorijā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija