Pārlekt uz galveno saturu

2. un 3. oktobrī Rīgas Stradiņa universitātē notiks studentu Zinātnes seminārs.

  • Seminārs norisināsies klātienē 2. un 3. oktobrī Rīgā, Dzirciema ielā 16. 
  • Semināra laikā tiks ievēroti visi drošības pasākumi, lai novērstu COVID-19 izplatību.
  • Ēdināšana tiks nodrošināta – par visu parūpēsies RSU SP.
  • Pasākums notiks latviešu valodā.

zinatnes-seminars-2021.png

Zinātnes seminārs tiek organizēts ar mērķi RSU studējošajiem sniegt zināšanas pētnieciskā darba uzsākšanai un realizācijai, kā arī veicināt studējošo interesi un iesaisti pētniecībā. Seminārs sniedz ieskatu pētniecībā, iedvesmo un informē par dažādām iespējām RSU projektos un dažāda atbalsta mehānismos. Projekts savu mērķi realizē ar dažādu lekciju, darbnīcu un citu praktisku uzdevumu palīdzību, lai dalībniekiem sniegtu pēc iespējas vairāk praktisko iemaņu.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija