Pārlekt uz galveno saturu

Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts aicina uz rudens sezonas trešajām Zinātnieku brokastīm, kurās runāsim par datu aizsardzību pētījumos, pētniecības datu pārvaldības pamatprincipiem, tostarp datu pārvaldības plāna izstrādi, kas mainīsies sākot ar 2023. gadu. Dzirdēsim arī praktisku pētnieka pieredzes stāstu par datu dzīves ciklu, sākot no pētījuma plānošanas līdz datu atkārtotai izmantošanai citos pētījumos.

Pasākums tiek organizēts ar mērķi iepazīstināt RSU pētniekus un studējošos par pētniecības datu pārvaldības pamatprasībām un starptautiskiem standartiem, kā arī informēt, kā to ieviešam RSU, un kādi ir jaunumi Latvijā attiecībā uz datu pārvaldības prasībām.

Prezentācijas
Datu aizsardzība pētījumosAnna Marija Pilmane,
RSU Datu drošības un pārvaldības nodaļas datu speciāliste
Pētniecības datu pārvaldība pa soļiemIngmārs Kreišmanis,
RSU Zinātnes departamenta zinātnes projektu koordinators
Pētnieka pieredzes stāstsIvars Vanadziņš, RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors
Videoieraksts

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē / tiešsaistē, platformā Zoom

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija