Kursa vadītājs:Marika Lotko
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Socioloģija; Sociālā politika un sociālā darba organizācija

Attīstīt saikni starp sociālajām pārmaiņām un karjeras virzību un konsultēšanu mūsdienu sociālajā darbā un studentu karjeras virzības kompetences, lai to izmantotu sociālā darba praksē ar bērniem, jauniešiem un ģimenēm.

Nav

Studenti varēs analizēt un novērtēt dažādas karjeras atbalsta pakalpojumu prakses bērniem un jauniešiem. Studenti uztvers un varēs analizēt karjeras atbalsta pakalpojumu ietekmi uz cilvēka dzīves kvalitāti.

Studenti varēs sniegt un pārvaldīt informāciju par karjeras iespējām un karjeras konsultēšanas pakalpojumiem bērniem un jauniešiem, kā arī viņu ģimenēm, lai dotu viņiem iespēju aktīvi piedalīties karjeras vadības procesā. Spēs īstenot sociālās sadarbības principus, kopienas iesaistīšanos un dažādas klientu iespējošanas stratēģijas un uztvers komandas darba nepieciešamību.

Spēs vadīties pēc sociālās sadarbības principiem, sabiedrības iesaistīšanas un dažādām klientu iespējošanas stratēģijām un uztvers komandas darba nepieciešamību karjeras atbalsta sniegšanā. Spēs vadīt personīgo karjeras attīstības plānu. Apzinās un varēs pielietot sociālā darba ētikas principus, sniedzot karjeras atbalsta pakalpojumus bērniem, jauniešiem un ģimenēm.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sociālais darbs ar bērniem un jauniešiem, SDBM2MaģistrsIerobežota izvēle