Kursa vadītājs:Sniedze Vilde
Mērķauditorija:Vadībzinātne; Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Valodniecība

Attīstīt angļu valodas lietošanas komunikatīvās iemaņas un prasmes studiju nolūkiem un darbam turpmākajā specialitātē un veicināt profesionālās terminoloģijas apguvi un tās praktisko lietošanu.

Angļu valodas zināšanas vidusskolas programmas līmenī.

Sekmīga kursa apguves rezultātā studenti:
• zinās ekonomikā un uzņēmējdarbībā visbiežāk izmantojamos terminus studiju un turpmākā darba mērķiem, atpazīs un reproducēs apgūto leksiku profesionālā vidē, komunicējot ar klientiem, darījumu partneriem, atšķirs lietišķo/darījumu valodas stilu, atradīs sev vajadzīgo rakstisko un mutisko informāciju.

Sekmīga kursa apguves rezultātā studenti pratīs:
• iegūt informāciju un izteikt savu viedokli, izmantojot apgūto terminoloģiju,
• izskaidrot galvenos jēdzienus biznesa terminoloģijā un praktiski tos lietot,
• sastādīt reklāmtekstus, rakstīt ziņojumus, lietišķas vēstules un kopsavilkumus,
• sagatavot un sniegt prezentācijas,
• uzstāties sapulcēs, izteikt priekšlikumus ētiskā, konstruktīvā un pārliecinošā veidā,
• komunicēt ar medijiem,
• piedalīties debatēs.

Veiksmīgas studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs praktiski izmantot apgūto terminoloģiju profesionālās komunikatīvās situācijās, kā arī rakstveidā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība, IBSEeng2BakalaursIerobežota izvēleSniedze Vilde