Kursa vadītājs:Tatjana Muravska
Mērķauditorija:Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Ekonomika

Veidot izpratni un veicināt zināšanu apguvi par Eiropas Savienības ekonomisko politiku un biznesa vidi ES tiesību attīstības tendenču kontekstā.

ES tiesību pamati, tiesību teorijas, ekonomikas pamati.

Sekmīgi apgūstot studiju kursu, studenti iegūs zināšanas par ES ekonomisko politiku un tās ietekmi uz nacionālo biznesa vidi. Zināšanu pārbaude tiks veikta semināros grupu darbu ietvaros.

Sekmīgi apgūstot studiju kursu, studenti spēs analizēt ES ekonomisko politiku, izvērtējot ES tiesas praksi. Studentu prasmes tiks pārbaudītas diskusiju laikā praktiskajās nodarbībās.

Kursa apguves rezultātā studenti būs kompetenti izmantot teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas dažādu situāciju analīzei.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Starptautiskais bizness un tiesības, SBTM2MaģistrsIerobežota izvēleTatjana Muravska
Starptautiskais bizness un tiesības, SBTMe2MaģistrsIerobežota izvēleTatjana Muravska