Kredītpunkti / ECTS:3 / 4.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Politika; Starptautiskā politika

Kursa mērķis ir sniegt studentiem ieskatu Eiropas Savienības (turpmāk - ES) politikā ES austrumos, fokusējoties uz pašreiz tās rīcībā esošajiem sadarbības un ietekmes instrumentiem: ES Kaimiņu politiku un ES Austrumu partnerību.

Sekmīgai studiju kursa apguvei studentiem jābūt priekšzināšanām par starptautisko attiecību pamatkonceptiem.

Pilnveidota zināšanu bāze par Eiropas Savienības kaimiņattiecību politiku, primāri fokusējoties uz ES Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstīm, kā Latvijai nozīmīgiem reģioniem.

Izprast ES kaimiņattiecību politikas veidošanu un implementāciju. Prasmes analizēt norises ES kaimiņu reģionos un attiecīgo norišu lomu attiecībās ar ES.

Spēja veikt patstāvīgu analīzi par ES kaimiņattiecību politiku un tās attīstību.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas, SE4BakalaursIerobežota izvēle