Kursa vadītājs:Elīna Graudiņa
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Politika; Politikas teorija

Iepazīstināt studentus ar politiskās komunikācijas pamatprincipiem Eiropas Savienībā – normatīvajiem un empīriskajiem aspektiem.

Sekmīgai studiju kursa apguvei studentiem jābūt apgūtai vidusskolas mācību programmai.

Eiropas Savienības izveidošanās un pārvaldes vēsture, ES institūcijas, ES lēmumu pieņemšanas process, sabiedrības līdzdalības modeļi ES lēmumu pieņemšanas procesā un institūcijās.

Analītiskās spējas salīdzināt un kritiski izvērtēt Eiropas Savienības rīcībpolitiku un sabiedrības lomu to izpildē.

Spēja apvienot kritisko domāšanu, zināšanas par politikas procesiem, Eiropas Savienības pārvaldes procesiem un komunikācijas procesiem.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas, SE4BakalaursIerobežota izvēle