Kursa vadītājs:Aelita Zīle
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes; Kriminālistika un operatīvās darbības teorija

Sniegt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas kriminālistiskās tehnikas, taktikas un metodikas pielietošanā ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanā un atklāšanā.

Bakalaura grāds vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība radniecīgajās nozarēs (ekonomikā, finansēs, komerczinībās, vadībzinībās vai tiesībās), normatīvo aktu piemērošanas prasmes attiecīgajā nozarē, prasmes strādāt individuāli un grupā.

Studenti izprot un prot izklāstīt Kriminālistikas sistēmas lomu un pielietojumu ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanā un atklāšanā. Zina un prot paskaidrot kriminālistiskās tehnikas, taktikas un metodikas pielietojuma priekšrocības un iespējas ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanā un atklāšanā.

Studenti atbilstoši konkrētai situācijai prot izvēlēties un izskaidrot atbilstošu kriminālistiskās tehnikas, taktikas un metodikas pielietojumu ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanā un atklāšanā.

Studenti spēj patstāvīgi iegūt un analizēt iegūto informāciju, patstāvīgi sastādīt veicamo izmeklēšanas darbību plānu, patstāvīgi pieņemt argumentētus lēmumus, prognozēt iespējamās problēmsituācijas un rast iespējamos problēmsituāciju risinājumus ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšanā un atklāšanā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Ekonomiskā drošība, EDM 2MaģistrsIerobežota izvēle