Kursa vadītājs:Inga Kaija
Mērķauditorija:Farmācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Valodniecība

Veidot studējošo zināšanas un izpratni par terminoloģijas pamatprincipiem un pareizu latviešu valodas lietošanu farmācijas terminoloģijā, kas ietver valodas prasmju un iemaņu pilnveidi, kuras veicinātu profesionālo izaugsmi.

Latviešu valodas zināšanas vidusskolas kursa apjomā.

Veiksmīgas studiju kursa apguves rezultātā studējošais spēs: izprast farmācijas terminoloģijas rašanās un lietojuma dažādus aspektus; atpazīt atbilstošus terminoloģijas avotus; novērtēt un analizēt farmācijas terminu lietojumu dažādos tekstos.

Pēc sekmīgi apgūtas studiju kursa programmas studējošais spēs: vērtēt un rediģēt farmācijas tekstus terminoloģiskā aspektā; lietot pareizu terminoloģiju, tulkojot farmācijas nozares tekstus no citām valodām; lietot prof. leksiku saskarsmē un komunikācijā ar klientu.

Veiksmīgas studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs izprast un lietot medicīnas un farmācijas terminoloģiju latviešu valodā, lietot iederīgu farmācijas terminoloģiju dažādos tekstos un veidot veiksmīgu komunikāciju ar klientu.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Farmācija, FF2MaģistrsIerobežota izvēle