Struktūrvienība: Komunikācijas fakultāte
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne; Komunikācijas teorija

Veicināt studentu izpratni un attīstīt praktiskās pētnieciskās prasmes sabiedrības un komunikācijas struktūru un formu analīzē globalizācijas kontekstā, aplūkojot globalizācijas procesu/-us kā daudzslāņainu fenomenu, kas izpaužas kultūrā, politisko lēmumu pieņemšanā, sociālajā telpā.

Humanitāro vai sociālo zinātņu bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība.

Studējošie izprot globalizācijas būtību, apzinās daudzveidīgas interpretācijas iespējas.

Studējošie patstāvīgi analizē aktuālos notikumus komunikācijā, kultūrā, sociālajā sfērā, politikā, ņemot vērā globālos diskursus.

Studējošie integrē globalizācijas fenomenu pētnieciskās pieejas savās studijās un pētniecībā.

Plānošanas periods:2021. gada rudens semestris
Komunikācija un mediju studijas, KMM1MaģistrsObligāts