Kursa vadītājs:Ņikita Sinkevičs
Mērķauditorija:Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes; Civiltiesības

Padziļināti iepazīstināt studentus ar kredītiestāžu darbības nacionālo un starptautisko tiesisko regulējumu.

Civiltiesības un komerctiesības

Studiju kursa apguves rezultātā studenti būs apguvuši: kredītiestāžu darbības jomu reglamentējošos tiesību avotus; izpratni par kredītiestāžu licencēšanas, naudas atmazgāšanas novēršanas, bankas noslēpuma, starptautisko kredītu būtību un saturu; izpratni par atsevišķu kredītiestāžu specifisko darījumu būtību.

Izprast un pielietot ES kredītiestāžu jomu reglamentējošos tiesību avotus; pareizi piemērot juridiskās interpretācijas metodes attiecīgo tiesību problēmu atrisināšanai; pētīt juridisko informāciju (juridiskās informācijas apstrāde); kritiski analizēt jaunākās tendences un atziņas ES kredītiestāžu tiesību jomā.

Spēj izmantot iegūtās zināšanas praksē, vērtēt konkrēto tiesisko situāciju no krdītiestāžu regulējuma viedokļa, argumentēt strīdos, loģiski izskaidrot tiesiskās situācijas no tiesību viedokļa.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Ekonomiskā drošība, EDMz 1MaģistrsIerobežota izvēleLaura Stepiņa
Ekonomiskās drošības aizsardzība, EDAMN 2MaģistrsIerobežota izvēleLaura Stepiņa, Ņikita Sinkevičs