Kursa vadītājs:Jānis Grasis
Mērķauditorija:Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes; Civiltiesības

Dot studentiem padziļinātu ieskatu par blokčeina un kriptovalūtu tiesisko regulējumu

Civiltiesības, finanšu tiesības

Studenti iegūst padziļinātas zināšanas par blokķēdēm un virtuālajām valūtām, to izmantošanu un tiesisko regulējumu dažādās jurisdikcijās.

Students prot apkopot būtisku informāciju, kas attiecas uz konkrēto tiesisko situāciju, pielietot tiesību interpretācijas metodes, lietot nozares tiesību terminus, prezentēt savu viedokli.

Spēj izmantot iegūtās zināšanas praksē, vērtēt konkrēto tiesisko situāciju no tiesību viedokļa, argumentēt strīdos, loģiski izskaidrot tiesiskās situācijas no tiesiskā regulējuma viedokļa.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Ekonomiskā drošība, EDM 2MaģistrsIerobežota izvēle