Kursa vadītājs:Marika Lotko
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija

Veidot un veicināt uz pierādījumiem balstītas, sistemātiskas un analītiskas domāšanas attīstību sociālo problēmu identificēšanā un risināšanā; apkopot, sistematizēt un analizēt zinātniskās literatūras izpētē iegūto informāciju.

Apgūts studiju kurss 'Kursa darbs: cilvēks sociālā vidē'.

Studējošais iegūst padziļinātas zināšanas par izvēlēto sociālo problēmu, tās risināšanu; padziļināti pārzina zinātniskās metodoloģijas pamatprincipus, zinātniski pētnieciskā darba plānošanas un realizācijas soļus.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs pamatot izvēlētās tēmas aktualitāti, sniedzot uz pierādījumiem balstītus datus; spēs apkopot un analizēt zinātnisko literatūru par kursa darba tēmu, izdarīt secinājumus, salīdzināt teorētiskos konceptus, izvēlētās tēmas ietvaros.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs patstāvīgi izstrādāt kursa darbu, praktiski izpētot kādu no sociālajām problēmām, paust argumentētu viedokli izvēlētās sociālās problēmas atspoguļojumā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sociālais darbs, SD6BakalaursObligātsIveta Dūma, Anita Ābele, Mārtiņš Moors, Silva Rupaine