Kursa vadītājs:Zane Šteinerte
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija

Sniegt izpratni par līderības nozīmi starpprofesionāļu sadarbības procesos, radīt izpratni par dažādām sadarbības formām/veidiem, juridiskajiem aspektiem sociālā darba jomā, iegūt izpratni par sadarbības partneru kompetenču robežām, iegūt zināšanas un prasmes par veiksmīgas sadarbības nosacījumiem, analizēt/iepazīt piemērotākās sadarbības formas, strādājot ar konkrētām mērķgrupām vai institūcijās.

Nav nepieciešamas.

Studenti zina un izprot studiju kursa tēmas skaidrojošos pamatjēdzienus, to kopējās un atšķirīgās iezīmes. Zina normatīvajos aktos noteikto sadarbības regulējumu. Zina sadarbības partneru kompetences robežas. Zina līderim nepieciešamās zināšanas, prasmes un izpausmes. Izprot/zina sadarbības un līderības nozīmi sociālā darba nozarē un praksē kopumā.

Studenti prot plānot, organizēt sadarbības tikšanos. Prot novadīt starpprofesionāļu tikšanos, sagatavot tikšanās dokumentāciju, fiksēt rezultātu.

Studenti ir kompetenti iesaistīt/piesaistīt komandas darbā nepieciešamos speciālistus. Studenti ir kompetenti piedalīties starpprofesionāļu komandas darbā. (Kopā ar citiem komandas biedriem vai profesionāļiem risināt konkrētas sociālās problēmas, savas kompetences ietvaros.)

Kursa plāns patreiz nav pieejams.