Kursa vadītājs:Līga Ozoliņa
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne

Kurss atbalsta maģistra darba projekta virzību, ar teorētisku pieeju un praktisku piemēru palīdzību veidojot skaidru pārskatu par veicamajiem uzdevumiem, kā arī praktiski attīstot un konceptuāli izveidojot maģistra darba izveides plānu un maģistra darba tēzes. Tā pamatmērķis ir sniegt padziļinātas zināšanas par akadēmiska pētnieciskā darba veidošanas principiem komunikācijas zinātnē, pievēršoties teorētiski konceptuālajiem, metodoloģiskajiem, loģikas, argumentācijas un tekstveides principiem.

Apgūti kursi "Komunikācijas situāciju analīze", "Komunikācijas teorētiskie modeļi", "Mediju teorijas".

Studenti prot nosaukt un raksturot svarīgākās maģistra darba izveides procesa daļas, iespējamās problēmas un risinājumus, kritērijus zinātniskam darbam, valodas stila un noformējuma īpatnības.

Studenti ir gatavi:
• veikt maģistra darba pētījumu, atbilstoši zinātniskās pētniecības loģikai un kritērijiem;
• veidot maģistra darba struktūru un teorētisko referenču sistēmu;
• rakstīt un aizstāvēt maģistra darbu.

Studenti spēj orientēties zinātnes laukā, pozicionējot un rakstot savu darbu, atbilstoši jomas prasībām, zinātniskuma kritērijiem, loģikas likumiem un valodas un noformējuma prasībām.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Komunikācija un mediju studijas, KMM4MaģistrsObligātsLīga Ozoliņa, Dite Liepa, Klāvs Sedlenieks, Jānis Juzefovičs, Lāsma Šķestere, Ivans Jānis Mihailovs, Ilva Skulte, Agnese Dāvidsone, Anda Rožukalne