Kredītpunkti / ECTS:3 / 4.5
Mērķauditorija:Medicīnas pakalpojumi
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Veselības aprūpe

Studentam vajadzētu iegūt zināšanas par psihisko un somatisko procesu mijiedarbību, attīstīt iemaņas terapeitisku attiecību veidošanā ar pacientiem un iemaņas psiholoģiskā atbalsta sniegšanā.

Nav nepieciešamas.

Studenti iegūs zināšanas par psihisko un somatisko procesu mijiedarbību, pamatzināšanas par psihoterapijas procesu un kompetenci logopēda-pacienta terapeitisku attiecību veidošanā.

Studējošie attīstīs prasmi veidot terapeitiskas attiecības ar pacientu un iegūs iemaņas psiholoģiskā atbalsta sniegšanā.

Studenti spēs analizēt bioloģisko, emocionālo un sociālo faktoru lomu slimību etioloģijā un patoģenēzē.
Izprast un analizēt psihoterapijas nepieciešamību pacientiem ar runas traucējumiem, izprast diagnostikas kritērijus un kombinētas terapijas nepieciešamību.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.