Struktūrvienība: Valodu centrs
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Ārstniecība; Medicīnas pakalpojumi
Zinātnes nozare:Valodniecība

Attīstīt medicīnas terminoloģijas angļu valodā lietošanas komunikatīvās iemaņas un prasmes studiju nolūkiem un darbam specialitātē nākotnē un veicināt medicīnas terminoloģijas angļu valodā apguvi un tās praktisko lietošanu.

Otrā līmeņa profesionālās studiju programmas MEDICĪNA studiju kursa MEDICĪNAS TERMINOLOĢIJA ANGĻU VALODĀ 1. studiju gada 1. un 2. semestra zināšanu apjoms.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti
1) atpazīs medicīnas/pediatrijas terminoloģiju dažāda veida informācijas avotos angļu valodā,
2) nosauks medicīnas/pediatrijas jomā visbiežāk izmantojamos terminoloģijas ekvivalentus angļu valodā,
3) izskaidros dažādas ar medicīnas/pediatrijas jomu saistītas parādības, izmantojot medicīnas/pediatrijas terminoloģiju angļu valodā, kas pamatojas uz latīņu-grieķu medicīnas terminoloģiju un specifisko medicīnas terminoloģiju angļu valodā.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti
1) pratīs atrast nepieciešamo medicīnas informāciju no dažādiem avotiem,
2) pratīs atlasīt, apkopot, analizēt un pareizi izmantot medicīnas/pediatrijas terminoloģiju angļu valodā komunikācijai (piemēram, sarunās, diskusijās, prezentācijās u.c.) medicīnas/pediatrijas diskursā,
3) izmantos piemērotus angļu valodas izteiksmes līdzekļus, lai izteiktu savu viedokli, to argumentētu un aktīvi iesaistītos sarunās un diskusijās par dažādām medicīnas/pediatrijas tēmām,
4) sniegs iegūtās un izanalizētās informācijas, kas iegūta no dažādiem avotiem, apkopojumu, izmantojot atbilstošu medicīnas/pediatrijas terminoloģiju angļu valodā.

Sekmīgas studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs praktiski izmantot apgūto medicīnas/pediatrijas terminoloģiju angļu valodā jaunās situācijās saistībā ar citos kursos apgūtajām zināšanām un prasmēm.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.