Kursa vadītājs:Inga Kaija
Mērķauditorija:Ārstniecība
Valoda:Angļu
Zinātnes nozare:Valodniecība

Apgūt medicīnas terminoloģiju latviešu valodā un pilnveidot sarunvalodas prasmi saziņai ar pacientiem.

Pamatzināšanas latviešu valodā (A1/A2) saskaņā ar Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvē.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs: • nosaukt ķermeņa daļas un orgānus, • nosaukt tipiskākos slimību simptomus, kas saistīti ar dermatoloģijas, neiroloģijas, onkoloģijas un pulmonoloģijas slimībām, • lasīt un saprast vienkāršus medicīnas tekstus latviešu valodā, • sarunāties ar pacientu latviešu valodā.

Veiksmīga studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs: • atlasīt un pareizi izmantot atbilstošu medicīnas leksiku saziņā ar pacientu, • izveidot slimības vēsturi, • sniegt vienkāršas instrukcijas pacientam izmeklēšanas un ārstēšanas laikā.

Pēc veiksmīgas studiju kursa apguves studenti spēs praktiski izmantot apgūto medicīnas leksiku un sazināties ar pacientiem latviešu valodā.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.