Struktūrvienība: Komunikācijas fakultāte
Līmenis:Maģistra
Mērķauditorija:Socioloģija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija; Sociālā politika un sociālā darba organizācija

Padziļināti raksturot galvenās teorētiskās nostādnes attiecībā uz nabadzību un sociālo atstumtību, sniegt izpratni par šo fenomenu specifiku, dimensijām, pielietojumu reālpolitikās un labklājības politiku kā nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanas un novēršanas instrumentu.

Salīdzinošā sociālā politika.

par galvenajām teorētiskajām pieejām nabadzības un sociālās atstumtības izpratnē.

identificēt un pielietot praksē svarīgākās teorijas un jēdzienus, spēju izvērtēt būtiskās problēmas un pielietot savas zināšanas attiecībā uz galvenajiem politikas jautājumiem. Studenti pilnveidos kritiskās domāšanas prasmes, attīstīs patstāvīgā darba un grupu darba prasmes.

veikt nabadzības un sociālās atstumtības problēmu izvērtējumu atbilstoši zinātniskās analīzes nosacījumiem.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Sociālo procesu analīze un vadība, SPAM3MaģistrsIerobežota izvēle