Kursa vadītājs:Inga Petermane
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Īsā cikla (Pirmā līmeņa)
Mērķauditorija:Medicīnas pakalpojumi
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Sabiedrības veselība

Radīt izpratni par bērna organisma fizioloģiju un ar funkcionāliem traucējumiem saistītām patoloģijām, masāžas pielietošanu bērniem.

Cilvēka anatomija, fizioloģija, patoloģiskā fizioloģija, propedeitika, klasiskā masāža.

Pēc sekmīga studiju kursa prasību izpildes students zinās faktus par bērnu augšanas un attīstības fizioloģiskajiem procesiem un likumsakarībām, zīdaiņa perioda psihomotorās attīstības novērtēšanu, fizioloģijas un patoloģijas diferencēšanu, spēs nosaukt biežāk sastopamo iedzimto un iegūto veselības traucējumu izcelsmi, pazīmes, students zinās bērnu masāžas principus, pamatmetodiku, indikācijas un kontrindikācijas, Handlinga pamatprincipus.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti varēs pielietot iegūtās zināšanas pārbaudot bērna fizisko, psihomotoro attīstību un izskaidrojot atklātos attīstības traucējumus, spēs izvērtēt masāžas pielietojamību bērniem, veikt klasisko masāžu skolas vecuma bērniem, pielietot Handlinga paņēmienus.

Studiju kursa apguves rezultātā students spēs integrēt apgūtās zināšanas un prasmes profesionālajā masiera darbā ar bērniem, izvērtēt iegūtos rezultātus.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.