Kursa vadītājs:Zane Gulbe
Mērķauditorija:Psiholoģija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Psiholoģija; Vispārīgā psiholoģija

Iepazīstināt studējošos ar psihologa darbības specifiku dažādās vidēs, psihologa darbību reglamentējošo likumdošanu, dokumentāciju psihologa profesonālajā darbā, profesijas standartu un psihologa darba ētiku.

Vispārīgā psiholoģija.

Studenti raksturo psihologa darbību dažādās profesionālās darbības jomās, pārzina psihologa darbības pamatprincipus. Studenti brīvi orientējas psihologu ētikas kodeksā.

Studenti patstāvīgi pielieto psihologa darbību reglamentējošo dokumentāciju, lai analizētu ar psihologa darbu saistītas situācijas. Izmanto ētikas kodeksu, lai analizētu ētiski jūtīgas profesionālās situācijas.

Studenti pauž empātijas un cieņas pilnu attieksmi pret klientu/pacientu un ētisko jūtīgumu, risinot profesionālās darbības jautājumus un ētiskās dilemmas.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Psiholoģija, PSb1BakalaursObligāts