Kursa vadītājs:Ivans Jānis Mihailovs
Mērķauditorija:Psiholoģija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Psiholoģija

Veicināt studentu izpratni par psihologu profesionālās darbības, cilvēktiesību un darba pamatiem līmenī, kas atbilst augstākās izglītības prasībām psihologa specialitātē, veidojot priekšstatu par psihologu profesionālās darbības, cilvēktiesību un darba normu un principu ietekmi uz personas (klienta) un darba devēja, darba devēja un valsts, personas un valsts attiecībām, akcentējot cilvēktiesību standartu ievērošanu profesionālajā saskarsmē un darbā ar klientiem.

Nav.

Studenti pārzina normatīvos aktus un pamatliteratūru un izprot tiesību nozīmi psihologa profesionālajā darbā.

Studenti spēj identificēt un kritiski analizēt problēmsituāciju psihologa profesionālajā darbībā, sameklējot nepieciešamo regulējumu un pamatojot savu viedokli.

Studenti spēj pielietot savas zināšanas tiesību jomā, lai atrisinātu praktisku gadījumu (kāzuss), kas ir saistīts ar psihologa profesionālo darbību, ievērojot normatīvo aktu prasības.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Psiholoģija, LFPSb6BakalaursObligātsIvans Jānis Mihailovs