Kursa vadītājs:Anna Broka
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs
Zinātnes nozare:Socioloģija; Sociālā politika un sociālā darba organizācija

Analizēt un izmantot sociālo teoriju sociālā darba praksē ar bērniem un jauniešiem; izmantot pētījumu datus modelējot sociālās problēmas.

Nav nepieciešamas

Zināšanas par Eiropas Savienības sociālo politiku, kas palīdz saprast ES sociālo dimensiju sociālā darba praksē darbā ar bērniem un jauniešiem; zināšanas, kas ļauj konceptualizēt sociālās politikas jautājumus.

Studenti apgūs prasmes, kas ļauj viņiem identificēt galvenās sociālās problēmas un problēmas bērnu un jauniešu sociālajā politikā Eiropā. Studenti apgūs prasmes, kas ļauj salīdzinošā veidā analizēt bērnu un jauniešu sociālās politikas galvenās jomas (nodarbinātības politika; sociālā aizsardzība; dzimumu līdztiesība; dzīves apstākļi; ģimenes politika utt.) perspektīvā.

Kompetences, kas dod iespēju iniciēt, organizēt un izmantot sociālā darba pētnieciskās metodes, datus un rezultātus starpdisciplinārā kontekstā, attiecinot informāciju uz ES valstu sociālo politiku.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.