Kursa vadītājs:Raitis Kalnačs
Studiju tips:Nepilna laika, Pilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Civilā un militārā aizsardzība; Tiesību zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātnes

Pilnveidot zināšanas par starptautiskās sadarbības mehānismiem un attīstīt prasmes to izmantošanai. Uzdevumi: sniegt plašas zināšanas par starptautiskās sadarbības iespējām nolūkā iegūt vai apmainīties ar informāciju un izlūkdatiem ar ārvalstu tiesībsargājošajām iestādēm un starptautiskajām tiesībsargājošajām aģentūrām.

Priekšzināšanas studiju kursos “Kriminālizlūkošana”; “Kriminālprocesa tiesības ”.

Zināšanas un izpratne par starptautisko sadarbību. Apgūstot kursu, studenti iemācīsies starptautiskās sadarbības kanālus, to iespējas, plusus un mīnusus, studneti zinās, kuru kanālu labāk izvēlēties, konkrēto mērķu sasniegšanai. Iegūs zināšanas par informācijas ieguves iespējām internetā.

Apgūstot studiju kursu, studenti spēs izmantot starptautiskās sadarbības mehānismus, atbilstoši operatīvajiem mērķiem un izmeklēšanas nepieciešamībām.

Apgūstot studiju kursu, students būs kompetents attiecībā uz informācijas iegūšanu kriminālizlūkošanā, kriminālizlūkošanas mērķu sasniegšanā un attiecībā uz turpmākajām izmeklēšanas vajadzībām pierādījumu iegūšanā krimināltiesiskās sadarbības kārtībā.

Plānošanas periods:2024. gada rudens semestris
Policijas darbs, PDida 3BakalaursIerobežota izvēle