Kursa vadītājs:Andris Ārgalis
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Socioloģija

Dot iespēju studentiem iegūt izpratni un zināšanas par sociālo sfēru regulējošiem tiesību aktiem, to hierarhiju, sociālo tiesību lomu, nozīmi un praktisko pielietošanu, kā arī sociālo tiesību realizējošo mehānismu, normatīvo un institucionālo sistēmu.

Vispārējie tiesību pamati, cilvēktiesības, prasme lietot internetu.

Studenti iegūs zināšanas par sociālās sfēras regulējošiem tiesību aktiem, sociālo tiesību specifiku un valsts sniegto garantiju izmantošanas iespējām, zinās tiesību aktu avotus, to atšķirību un zinās, kā precīzi piemērot sociālās jomas tiesību aktus, kā arī sniegt konsultācijas klientiem valsts sniegto sociālo garantiju izmantošanā.

Studenti iegūst prasmi orientēties, saprast, izmantot un pielietot normatīvos aktus valsts sociālo garantiju iegūšanai un pareizai izpratnei par to saņemšanu.

Studenti spēs orientēties sociālo tiesību sistēmā, patstāvīgi risināt jautājumus, kas saistīti ar sociālo tiesību pielietošanu.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Sociālais darbs, SD4BakalaursObligātsAndris Ārgalis