Kursa vadītājs:Maija Pozemkovska
Mērķauditorija:Māszinības
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Medicīnas vēsture

Paplašināt vispārējo redzesloku, veicinot zinātnisku domāšanu; saistīt medicīnas attīstību ar zinātnes attīstību citās jomās.

Pasaules vēsturē, Latvijas vēsturē un dabaszinātnēs.

Studiju kursa apguves rezultātā students iegūs pamatzināšanas medicīnas vēsturē un māku saistīt medicīnas attīstību ar zinātnes attīstību citās jomās.

Studiju kursa apguves rezultātā students pratīs salīdzināt un novērtēt atklājuma nozīmi medicīnas vēsturē, spēs izprast dzemdību palīdzības vēsturisko nozīmi.

Iepazīt medicīnas evolūciju pasaulē un Latvijā; apgūt prasmi pētīt vēstures avotus, kas atspoguļo cilvēku darbību medicīnas jomā, apkopot faktus par atklājumiem, notikumiem, procesiem medicīnā un dzemdību palīdzībā, sistematizēt tos un izdarīt teorētiskus vispārinājumus.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.