Starptautiskā sadarbība

2019. gada 11.–12. jūnijā Helsinkos (Somijā) notika Eiropas Savienības Interreg Baltijas jūras reģiona programmas projekta Baltijas jūras reģiona veselības veicināšanas laboratorijas – starpnozaru sadarbības sekmēšanai veselības un labklājības politiku īstenošanai pašvaldībās (Healthy Boost) regulārā darba sanāksme.

Sanāksmē tika pārrunāta Metropolia Universitātes (Somija) izstrādātā un sadarbības partneru, tostarp Rīgas Stradiņa universitātes pētnieku papildinātā un jau pilotfāzē testētā pašnovērtējuma anketa starpsektoru sadarbības partneriem. Tāpat Rīgas Stradiņa universitātes pārstāvji moderēja diskusiju par starptautisko partneru līdzšinējo starpsektoru sadarbības pieredzi risku identificēšanā, motivācijas, līderības un koordinācijas veicināšanā un nodrošināšanā, iekļaujot gan iekšējo, gan ārējo komunikāciju.

health_boost_helsinki_jun2019.png

Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības institūtu sanāksmē pārstāvēja projekta pētniece Elīna Vrobļevska, vadošā pētniece Lauma Spriņģe un pētniece Aija Bukova-Žideļūna.