Tiesības

Šogad īsi pirms RSU Juridiskās fakultātes ikgadējās starptautiskās konferences Tiesiskās sistēmas aktualās problēmas Satversmes simtgades kontekstā noslēdzās RSU Juridiskās fakultātes studentu tiesu izspēles. Ņemot vērā sarežģīto starptautisko situāciju Eiropā un pasaulē, šoreiz kāzuss bija veltīts starptautiskajām tiesībām: Ruslandijas Federācija sāk iebrukumu savā kaimiņvalstī Kijevlandē.

Studentu komandas piedāvāja savu risinājumu, kā labāk tiesiski reaģēt pret kaimiņvalsts iebrukumu. Par uzvarētājiem tika atzīta studentu komanda Likumsargi, kurā startēja Diāna Gubernatenoka, Darja Zaharova (komandas kapteine) un Āris Šarkovskis (attēlā kopā ar Juridiskās fakultātes dekānu prof. Jāni Grasi). Paldies studentiem par dalību un pec gada atkal tiksimies RSU Juridiskās fakultates tiesu izspelēs!

tiesu_izspeles_apr2022.png