Starptautiskā sadarbība

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes klīnisko studiju prodekāne, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra direktore Ruta Jakušonoka un Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras docents Reinis Balmaks 19.–20.jūlijā apmeklēja Hanoveres Medicīnas augstskolu (Medicinische Hochschule Hannover – MHH), kur iepazinās ar medicīnisko simulāciju struktūrvienību  darbību.

1965. gadā dibinātā Hanoveres Medicīnas augstskola ir viens no vadošajiem universitātes medicīniskajiem centriem pasaulē.

RSU pārstāvji vizītes laikā apmeklēja MHH Simulāciju centru (Simulatorium), Klīnisko prasmju centru (Skills Lab), Gaisa medicīniskās transportēšanas un neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) simulāciju centru (Christoph Life Emergency Training Center), kur dalījās pieredzē simulācijās balstītas apmācības organizācijā, apsprieda simulāciju izmantošanu studentu apmācībā, attīstības un sadarbības iespējas starp Rīgas Stradiņa universitāti un Hanoveres Medicīnas augstskolu mācību un pētniecības jomā.