Skolēniem

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju un atcelto klātienes apmācību, arvien pieaugošu skolēnu interesi ir raisījuši Rīgas Stradiņa universitātes piedāvātie tālmācības sagatavošanas kursi centralizētajiem eksāmeniem bioloģijā un ķīmijā.

Tālmācības sagatavošanas kursu maksai tiek piemērota atlaide 50 % apmērā: Bioloģijas kurss maksā 46,50 EUR (standarta maksa – 93 EUR), savukārt ķīmijas kurss – 49 EUR (standarta maksa – 98 EUR).

Sagatavošanas kursus pasniedz RSU mācībspēki. Kursu mērķis ir papildināt skolēnu zināšanas un palīdzēt uzlabot centralizēto eksāmenu vērtējumu, kā arī ļaut veiksmīgāk sagatavoties iestājpārbaudījumiem izvēlētajā RSU studiju programmā.

Daudzi topošie vidusskolas absolventi savās atsauksmēs norādījuši, ka šie ir interesanti un noderīgi kursi, bet kāds ir sniedzis arī šādu novērtējumu: "Fantastiska pasniedzēja, ļoti patīk, ka ielikti piemēri no dzīves, un atelpas mirkļos noderīga ir pasniedzējas humora deva."

Tālmācības process tiek organizēts pēc individuāla plāna, izmantojot RSU e-studiju iespējas un plašo videolekciju klāstu, pieejami arī materiāli teksta formātā. Kursa ietvaros skolēniem ir iespēja veikt mājasdarbus, rakstīt kontroldarbus un saņemt kontroldarbu novērtējumu, un tas viss notiek e-studiju vidē – personīga ierašanās nav nepieciešama.

Sagatavošanas kursi notiek latviešu valodā.

Sākot tālmācības kursu šajā brīdī, dalībniekam būs iespēja noskatīties visas iepriekšējās kursa tēmas.