Atzinība

14. decembrī RSU vadība – rektors Aigars Pētersons un prorektori Dins Šmits, Guntis Bahs, Agrita Kiopa un Toms Baumanis  – tikās ar vadošajiem RSU studentu saimes pārstāvjiem un sveica jaunievēlēto Studējošo pašpārvaldes vadītāju Alisi Luīzi Bērziņu un Ārvalstu studentu asociācijas (International Student Association) vadītāju Barbaru N. Silvu (Bárbara N. Silva).

RSU vadība tāpat ar pateicību novērtēja līdzšinējo vadītāju Luīzes Montas Remeses, Elizabetes Maijas Liepas un Lūkasa Ristera (Lucas Risters) labi paveikto darbu.

Studējošo pašpārvalde un Ārvalstu studentu asociācija pārstāv studentu intereses RSU. Katru gadu rudenī notiek jaunās valdes vēlēšanas gan Studējošo pašpārvaldē, gan Ārvalstu studentu asociācijā. Valdei ir augstākā lēmējvara un atbildība par galvenajiem RSU studentu dzīves notikumiem.