Skolēniem

ESF_konkurss.png

RSU Eiropas studiju fakultāte aicina piedalīties konkursā Mana apņemšanās Latvijai 2019 10.–12. klašu skolēnus, kuri ar savu piemēru un idejām vēlas iedvesmot citus!

Lai piedalītos konkursā, jāuzņem īss video (3–5 min.), kurā dalībnieks izsaka savu personīgo apņemšanos 2019. gadam, kas sasaistīta ar novēlējumu Latvijai un tās iedzīvotājiem. Runā var tikt atspoguļots viedoklis par katra iespējām mainīties pašam un līdz ar to mainīt arī valsti, kurā dzīvojam.

Nofilmētais materiāls jāsaglabā failiem.lv serverī un līdz 31. janvāra pulksten 23.59 jānosūta tā atrašanās vietas adrese (URL) uz konkursa e-pastu RunasKonkurssatrsu[pnkts]lv. Pēc žūrijas ieskatiem pieci labākie video tiek nodoti sabiedrības vērtējumam sociālajos tīklos. Galīgo uzvarētāju noteiks sabiedrības un žūrijas balsu kopsumma (50/50).

Konkursa nolikums

Balvu fonds

• Galvenā balva – planšetdators iPad 6th Gen.
  • Veicināšanas balvas – Rīgas Stradiņa universitātes veicināšanas balvas un grāmatnīcas Robert's Books dāvanu kartes

Konkursa žūrija

• Prof. Aigars Pētersons, Rīgas Stradiņa universitātes rektors
  • Prof. Andris Sprūds, Eiropas Studiju fakultātes dekāns