Dzemdniecība un ginekoloģija
Sabiedrības veselība

RSU Sabiedrības veselības institūts aicina interesentus pieteikties vebināram Dzemdes kakla vēža prevencijas nākotne: no “viens izmērs der visiem” līdz personalizētam skrīningam, kurā tiks aplūkota dzemdes kakla vēža epidemioloģiskā situācija Baltijas valstīs, prezentēti projekta Dzemdes kakla vēža ierobežošana: inteliģenti un personalizēti risinājumi vēža skrīningam rezultāti un uz tiem balstītie secinājumi. Noslēgumā tiks apskatīta pētniecības loma praktisku risinājumu izstrādē.

Projektu Dzemdes kakla vēža ierobežošana: inteliģenti un personalizēti risinājumi vēža skrīningam no 2020. līdz 2023. gadam realizēja RSU Sabiedrības veselības institūts sadarbībā ar Tartu Universitātes Ģimenes medicīnas un sabiedrības veselības institūtu, Lietuvas Veselības zinātņu universitāti un Norvēģijas Vēža reģistru. Tā mērķis bija uzlabot un personalizēt dzemdes kakla vēža skrīninga metodes ilgtspējīgas veselības aprūpes sistēmas ietvaros, tādējādi veicinot sieviešu iesaisti un palielinot skrīninga aptveri.

Vebinārs notiks platformā MS Teams 19. septembrī no pulksten 11 līdz 13.
Dalība vebinārā – bez maksas.
Darba valoda: angļu.