Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Atzinība
Darbiniekiem

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula šā gada 4. aprīļa lēmumu 79 sabiedrības pārstāvjiem piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi. Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību. Viņu vidū ir septiņi Rīgas Stradiņa universitātes docētāji.

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelt par Triju Zvaigžņu ordeņa komandieri Nacionālā kino centra vadītāju, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes docētāju dr. art. Ditu Rietumu.

Docētāja

 

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri:

 

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Gaiļezers Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnikas vadītāju, neirologu, Rīgas Stradiņa universitātes asociēto profesoru Gunti Kareli,

 

ģimenes ārsti, Balvu pilsētas Līgas Kozlovskas ģimenes ārsta prakses vadītāju, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidenti, Rīgas Stradiņa universitātes rezidentūras pamatspecialitātes Ģimenes ārsts vadītāju Līgu Kozlovsku,

 

SIA Rīgas 2. slimnīca valdes priekšsēdētāju, Rīgas Stradiņa universitātes Ortopēdijas katedras docētāju Sandri Petroni,

 

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas Internās medicīnas klīnikas Plaušu slimību un torakālās ķirurģijas centra vadītāju, pneimonoloģi Daci Žentiņu.

 

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls nolēma iecelt par Atzinības krusta virsnieku:

 

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras profesori dr. med. Ināru Loginu,

 

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes Anatomijas un antropoloģijas institūta direktori, Morfoloģijas katedras vadītāju, profesori Dr. habil. med. Māru Pilmani.

Katedras vadītāja, Docētāja, Direktore, Vadošā pētniece

Apsveicam docētājus ar viņiem izteikto augstāko valsts atzinību!