Pētniecība

“Gandrīz katrs studējošais saskaras ar kādu problēmu, kuras risināšanai palīdzību var lūgt Studējošo pašpārvaldē,” videointervijā stāsta nesen ievēlētā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes zinātnes virziena vadītāja Līga Pūsepa.

Viņas mērķis ir veicināt studentu iesaisti zinātniski pētnieciskajā darbā un nodrošināt to pieejamāku, veidojot ar pētniecību saistītus pasākumus, piešķirot finansiālo atbalstu un nodrošinot pētniecībai atvērtu vidi.

Vēl svarīgs Līgas uzdevums ir gatavošanās Baltijā lielākajai studentu konferencei Health and Social Sciences (International Student Conference Health and Social Sciences), kas starptautiskā līmenī noritēs jau devīto reizi. Šogad tā notiks RSU Zinātnes nedēļas ietvaros.