Par mums medijos
Skolēniem
Studijas rītdienai. TV raidījumu cikls

TV raidījumu ciklā Studijas rītdienai. Par aktuālo augstākajā izglītībā iznācis pēdējais, piektais raidījums par tiltu no vidusskolas uz augstskolu. Kā jaunietim jau vidusskolā saprast, vai izvēlētais studiju virziens ir pareizs? Jauno mediķu akadēmija, Farmācijas skola, Jauno diplomātu līga, radošās darbnīcas biznesā un mārketingā, sagatavošanas kursi, RSU vēstnešu programma skolās – tās ir tikai dažas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) piedāvātās iespējas, lai jaunieši sagatavotos studijām augstskolā.

Par to raidījumā sarunājās RSU Medicīnas fakultātes prodekāns, Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras docētājs un Jauno mediķu akadēmijas vadītājs Ingus Skadiņš, RSU Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedras docētāja Elīna Vrobļevska un RSU Tālākizglītības centra ķīmijas sagatavošanas kursa pasniedzēja Laura Fjodorova.

RSU sadarbībā ar TV24 veidoto piecu raidījumu ciklu Studijas rītdienai. Par aktuālo augstākajā izglītībā no 2022. gada novembra līdz 2023. gada janvārim bija skatāmi kanālā TV24, kā arī atrodami RSU mājaslapā un Youtube kontā. Raidījuma mērķis – aktualizēt kvalitatīvas izglītības nozīmi sabiedrībā un valstī, diskutēt par to, kādām jābūt studijām, gatavojot rītdienas speciālistus. Raidījumu tematika aptver dažādus būtiskus jautājumus par kvalitatīvu augstāko izglītību un RSU pieredzi, piemēram, simulācijas tehnoloģiju izmantošana gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu studijās, RSU sadarbība ar veselības aprūpes nozari, starptautiskās dimensijas nozīmība modernā augstākajā izglītībā, pētniecības saikne ar studijām un industriju, kā arī vidusskolas izglītības sasaiste ar studiju procesu augstskolā.