Atzinība
Darbiniekiem

2023. gada 15. novembrī Ministru kabinets nolēma piešķirt Atzinības rakstus vairākiem kultūras un sabiedriskajiem darbiniekiem, kā arī valsts pārvaldē strādājošajiem. Viņu vidū ir četri Rīgas Stradiņa universitātes docētāji.

Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts

RSU Ortodontijas katedras emeritētajai profesorei Ilgai Urtānei par nozīmīgu ieguldījumu ortodontijas attīstībā.

Docētāja, Valdes locekle

RSU Pediatrijas katedras vadītājai, vad. pētniecei un profesorei, pediatrei Dacei Gardovskai par ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā, medicīnas attīstībā un jauno speciālistu sagatavošanā.

Katedras vadītāja, Docētāja, Vadošā pētniece, RSU padomes loceklis

RSU Onkoloģijas institūta vad. pētniekam, Ķirurģijas katedras asoc. profesoram, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas ķirurgam Arvīdam Irmejam par ieguldījumu krūts vēža ārstēšanā un onkoloģijas pētniecībā.

Docētājs, Direktora p. i., Vadošais pētnieks

RSU Komunikācijas fakultātes vec. pasniedzējai, vadībzinātņu doktorei Elīnai Miķelsonei par nozīmīgu ieguldījumu ideju un inovāciju vadības attīstībā.