Darbiniekiem
Skolēniem

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad augstskolas durvis topošajiem pamatstudiju un maģistrantūras studentiem vēra virtuāli. Pašlaik RSU mājaslapā ikvienam pieejami Atvērto durvju tiešraižu ieraksti un studentu atbildes uz interesentu jautājumiem. Starp citu, 13., 14. un 15. maijā maģistra studiju programmu inteserenti var uzdot jautājumus programmu vadītājiem virtuāli Zoom sesijā.

Pamatstudiju programmas tiešraidē varēja iepazīt no 27. līdz 30. aprīlim, kad tika dota iespēja, paliekot mājās, uzzināt itin visu par RSU programmu piedāvājumu astoņās fakultātēs un studējošo pieredzi šajās studiju programmās. Katrā no četrām dienām tiešraide bija veltīta divām no RSU fakultātēm.

Tiešraidēs, kas bija skatāmas RSU mājaslapā, lietotnē LMT Straume un LMT Mājas viedtelevīzijā, notika sarunas ar mācībspēkiem, studentiem un absolventiem un bija iespēja noskatīties vairākus video par RSU studiju vidi un simulācijas tehnoloģiju paraugdemonstrējumus. Pēc tiešraides RSU Instagram kontā @rsu.lv tiešsaistes (live) sesijā skolēni studentiem uzdeva papildu jautājumus.

Savukārt 12. maijā notika Atvērto durvju diena potenciālajiem maģistrantiem. RSU tiešsaistes studijā mācībspēki un studenti no piecām RSU fakultātēm iepazīstināja interesentus ar studiju saturu un vidi, pētniecības iespējām un karjeras izaugsmes ceļiem pēc maģistra grāda iegūšanas.

Visas tiešraides vadīja izcilais moderators, ārpolitikas pētnieks un RSU lektors Mārtiņš Daugulis.

Jaunais formāts – tiešraides no improvizētās studijas RSU – uzrunāja gandrīz 30 000 lielu interesentu auditoriju, kas ir rekordliels skaits, salīdzinot ar klātienes Atvērto durvju dienu, kad uz to ierodas aptuveni 1000 apmeklētāju. Pirmo reizi īpaša uzmanība tika pievērsta maģistrantūras interesentiem, veltot atsevišķu virtuālo Atvērto durvju dienu maģistra studiju programmām.

Tos, kuri interesējas par maģistra studiju programmām, aicinām 13., 14. un 15. maijā tikties ar programmu vadītājiem virtuāli un uzdot viņiem jautājumus Zoom sesijā.