Vasaras skolu finansiāli atbalsta Baltijas–Vācijas Augstskolu birojs

BDHK_logo_0.jpg

RSU_logo_bez_fona_horizontals.png

Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības institūts 2020. gada 14.–19. septembrī rīko starptautisku vasaras skolu International Summer School 2020 Riga (ISSR 2020) Economic Modelling and Evaluation in Health Care: An Application-Oriented Approach.

Programmas temati

• Datu analīze un izpratne veselības aprūpē
  • Datu aprakstošā analīze veselības aprūpē izmantojot atvērtā koda programmatūru
  • Veselības aprūpes intervences izmaksu efektivitātes analīze
  • Veselības pakalpojumu modelēšana, izmantojot operatīvās pētniecības pieejas
  • Koronavīrusa pandēmijas sistēmas dinamikas modelēšana
  • Procesu vadība, izmantojot simulācijas pieeju slimnīcās
  • Biznesa procesu modelēšana un simulācija veselības aprūpē – spēlē balstīta apmācība

Lektori

• Prof. Steffen Flessa, Greifsvaldes Universitāte, Vācija
  • Prof. Olav Götz, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija; viesprofesors, Rīgas Stradiņa universitāte
  • Prof. Martin Pitt, Ekseteras Universitāte, Lielbritānija
  • Prof. Sebastian Rachuba, Vupertāles Universitāte, Vācija
  • Dr. Sven Lueke, VADEMECON, Vācija
  • Daiga Behmane, Ph.D., Rīgas Stradiņa universitāte

ISSR 2020 būs intensīva klātienes un tiešsaistes lekciju un interaktīvo semināru nedēļa, kurā aicināti piedalīties RSU un citu augstskolu studenti, kā arī RSU akadēmiskais un zinātniskais personāls.

Praktiskajām nodarbībām nepieciešams personīgais dators. Kursu dalībniekiem tiks nodrošināta speciālā programmatūra. Papildu informācija reģistrētiem dalībniekiem – drīzumā.

Vasaras skolas norises laiks: pirmdiena–piektdiena 9.00–18.00.
Vieta: Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga
Darba valoda: angļu
Vietu skaits ir ierobežots – audotorijā ne vairāk kā 20 personu (nosacījumi var mainīties atbilstīgi COVID-19 ierobežošanas pasākumiem)

Papildu informācijai un jautājumiem

Daiga Behmane, RSU Sabiedrības veselības institūts, daiga[pnkts]behmaneatrsu[pnkts]lv

Prof. Olav Götz, APOLLON Lietišķo zinātņu universitāte, olav[pnkts]goetzatapollon-hochschule[pnkts]de

Aktualitātes

RSU norit starptautiskā vasaras skola "Economic Modelling and Evaluation in Health Care: An Application – Oriented Approach" (17.09.2020.)