Pārlekt uz galveno saturu
13
apr
-
15
apr
9. starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja"

13.–15. aprīlī tiešsaistē notiks Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 9. starptautiskā zinātniski praktiskā konference Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja, ko organizē RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra.

Konferencē tiks aplūkotas vairāki aktuāli temati: psiholoģiskās izvērtēšanas instrumenti un metodes, psiholoģiskā palīdzība un atbalsts darbā ar dažādām klientu un pacientu grupām, veselības uzvedība, pašpalīdzība, rekreācija, digitalizācija profesionālajā dzīvē, profesionālā identitāte un profesionālā darbība, kā arī mūsdienu pētniecības aktualitātes.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija