Pārlekt uz galveno saturu

2020. gada 18. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Klīniskās medicīnas promocijas padomes atklātajā sēdē (Rīgā, Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā) Arturs Balodis aizstāvēs promocijas darbu Cerebrāla infarkta agrīnas attēldiagnostikas un reperfūzijas taktikas saistība ar radioloģisko un klīnisko iznākumu.

Oficiālie recenzenti

  • Asoc. prof. (Dr. med.) Ardis Platkājis, Rīgas Stradiņa universitāte
  • Prof. (Dr. med.) Dainis Krieviņš, Latvijas Universitāte, Latvijas Asinsvadu ķirurģijas biedrības prezidents
  • Asoc. prof. (Dr. med.) Rytis Kaupas, Lietuvas Veselības zinātņu universitāte

Zoom sesija
Parole: 283034

Vairāk par pētījumu

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija